Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?

Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?
Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii Desu ka? Sukutte Moratte Ii Desu ka?

Konusu;

 
Yaşamını çizgiye sokan Willem Kmetsch, sevdiklerini geride bırakarak gizemli bir canavarla savaşmaya başlar ve kazanmış olmasına rağmen buzda donmuş hale gelir. Buzlu uykusunda, “17 canavar” olarak bilinen korkunç yaratıkların Dünya'nın yüzeyinde ortaya çıkması ve insanlığın varlığını tehdit etmesi söz konusudur. Willem 500 yıl sonra uyanır, ancak insanlık silinirken ırkının tek kurtulanın kendisi olduğunu öğrenir.

Hayatta kalan diğer ırklarla birlikte, Willem Dünya yüzeyindekiCanavarlardan korkan insanlar, gökyüzünde yüzen adalara sığınıyor. Yalnızlıkla dolu bir hayat yaşıyorlar ve başa çıkmak için sadece tuhaf işler yapıyorlar. Bir gün Williem bir silah deposu bekçisi olmakla görevlendirilir. Hiçbir şey düşünmeden, Willem işi kabul eder, ancak yakında bu silahların aslında bir grup genç Leprikon olduğunu öğrenir. İnsanlara her benzerlik gösterseler de, kendilerini sadece savaş silahı olarak tanımlayan ve kendi hayatlarına saygı duymayan kişilerdir.
Willem genç Leprikonlar için bir baba figürü haline geldi, onları sevgiyle izledi ve mümkün olan her şekilde destekledi. Bir zamanlar cephede bu kadar cesurca savaşan O, artık sadece savaşa gönderilenlerin kendi türünü yok eden canavarlardan güvenle geri dönmelerini ümit edebilir.

 

Ana Karakterler;

Willem Kmetsch;