En iyi anime blogları

En iyi anime blogları
En iyi anime blogları

1- Animeler.net    Animeler.net


Anime, manga, oyun, cosplay, live action, figür, Japonya, light novel hakkında en güncel haberlerin yanısıra anime, manga ve oyun incelemelerini yakından takip edebilir ve izleme/okuma listeleri oluşturabilirsiniz bunun yanı sıra zengin içeriği ve göz yormayan temasıyla 1.sıraya geçen Animeler.net'i tebrik ediyorum.

 2- Figurex.net
 

Figurex Anime, Manga, Oyun, Haber, Öneri ve Cs Go hakkında derin bir bilgi ve paylaşım platformudur. Listemizde 2.sıradadır başarılarının devamını diliyoruz.3- Anime Fantastica Anime Fantastica


Türkçe anime manga ve oyun içerik sitesi AnimeFantastica 2012 yılında kaliteli ve özgün Türkçe içeriklerin boşluğunu doldurabilmek adına kuruldu ve kendisinden sonra gelenlere de bu alanda cesaret verdi. Eski anime hayranları tarafından kurulan ve pek çok kez ekibini yenileyen AnimeFantastica çatısında 80'den fazla kişi emek verdi. Güncel manga ve anime haberleri, anime tanıtımları, anime ve manga dünyasına emek veren sanatçılar, anime testleri, özel dosya konuları ve daha birçok içeriği sunmaya, yayın hayatımıza devam etmeye çalışıyor.

 


 

4- Fanzade.com Fanzade


Hayran kültürüne yönelik sosyal içerik sitesi. Çizgi roman, anime ve manga, sinema ve dizi haber ve incelemeleri. Ayrıca oyun dünyasından içeriklerle sizlerle buluşuyor.

 Sizde Blogunuzu listeye eklemek istiyorsanız iletişime geçin !