En Güçlü 12 Bleach Karakteri

En Güçlü 12 Bleach Karakteri
En Güçlü 12 Bleach Karakteri

 Bleach hem iyi hem de kötü güçlü savaşçılarla dolu. Güç ve dövüş kabiliyetine dayanan bir seride, en güçlü olanlar olmalı, Bleach anime'sinin en güçlü 12 karakteri.


12.Shinji Hirako

Shinji hiraki smiling

Shikai & Bankai: 

Sakanade / Bilinmiyor

Yetenekler: 

5. Bölümün eski kaptanı, şimdi ise Visored'ın lideri. Eski bir Shinigami kaptanı olarak, zanpakto Sakanade'nin güçlü yeteneklerine ve ustalığına sahip ve Visored'ın bir parçası olarak, bir Hollow'un yeteneklerine sahip. Sakanade, duyuları tersine çeviren hipnotik bir sis yaratma gücüne sahiptir. Yukarı-aşağı, sol-sağ, ileri-geri, vb. İçi boş maskesinde, bir cero saldırısı kullanabilme yeteneğinin yanı sıra yetenekleri de oldukça artmıştır. Yüzleşmek için zor bir savaşçıdır.

Shinji Hirako making a face


11.Jirou Souzousuke Shunsui Kyouraku

Jirou Kyouraku looking worried

Shikai & Bankai:

Katen Kyokotsu / Katen Kyokotsu: Karamatsu Shinju

Yetenekleri: 

Sürekli sake içen 8. Bölümün tembel kaptanı. 13 Bölümün en eski ve en uzun hizmet veren kaptanlarından biri. Gerçekten savaşmayı sevmemesine rağmen, Shinigami'lerin en iyi kılıç ustalarından biridir. Anlayışlı ve nazik bir adamdır. En uzun süre hizmet veren kaptanlardan biri olarak, büyük bir reiatsuya sahiptir ve gerektiğinde kullanabilmektedir.

Zanpakto'su Katen Kyōkotsu, serbest bırakılan formlarında çift kılıçtır. kılıçların ana saldırısı Shunsui'nin kendisi de dahil olmak üzere menzil içindeki herkesin, genellikle çocuk oyunlarına dayanan kendi kurallarına göre oynamasını sağlar. Aynı zamanda Shunsui çevresinde büyük bir aura yaratabilir ve rakiplerine umutsuzluk ve üzüntü verir. Kimseyle savaşma arzusu olmasa da, Shunsui, onu savaşmak için yeterince zorlarsan, korkunç bir düşman olabilir.

Shunsui Kyouraku


10.Retsu Unohana

Retsu Unohana smiling

Shikai & Bankai:

Minazuki / Minazuki

Yetenekleri: 

Bir zamanlar Hem 11. hem de 4. Bölümleri elinde tutan bir shinigami. 12 Tümen arasında en uzun süre hizmet veren kaptanlardan biri. Şuan Tıbbi Bölüm'ü yönetmesine rağmen, bir zamanlar birçok düşmanla savaşmayı ve öldürmeyi seven acımasız bir suçluydu. Bir keresinde Kenpachi ismini aldı, ama onu savaşta yaralayabilen genç Kenpachi Zaraki'ye bıraktı.

Kendisini savunmak için taşıdığı bir dizi küçük hançeri kullanabiliyor ve aynı zamanda ulaşım için kullanılan dev zanpakto'su Minazuki'ye sahip. Bir şifacı olabilir, fakat geçmişi, yıllar önce orjinal ismini bıraktığı genç çocuk kadar savaşmaktan hoşlanan kara bir suçlu gösteriyor.

Retsu Unohana


9.Kenpachi Zaraki

kenpachi smiling

Shikai & Bankai:

Nozarashi / İsimsiz

Yetenekleri:

11. Bölümün kaptanı. Kenpachi, her zaman dövüş arayan bir kılıç ustasıdır. Adı olmayan genç bir çocuk olduğundan beri savaşıyordu, ancak önceki Yachiru (Retsu) Unohana ismiyle dövüştükten ismini kazandı. Reiatsusunu  gizlemek için özel bir göz bandı giyiyor, böylece daha zayıf rakiplerle daha da zorlu dövüşler yapabiliyor.

Zanpakto'su Nozarashi'yi kullanan bir kılıç dövüş ustasıdır. Serbest bırakıldığında, Zaraki'yi onu canavarca güçlü bir savaşçı yapan bir şeye dönüştürüyor. Her zaman bir dövüş için heycanlanır ve dövüş arar.

zaraki gif ile ilgili görsel sonucu


8.Ulquiorra Cifer

ulquiorra looking grim

Dönüşüm:

Murcielago

Yetenekleri:

Ichigo ve arkadaşları için çok fazla soruna neden olan çok tehlikeli bir arrancardır. Kendisinin önünde duran her düşmanı veya durumu değerlendirmek için sakin bir doğası var. Mermi gibi ateş edebildiği kendi reiatsu gücünü sertleştirmenin yanı sıra, diğer arrancarlardan daha güçlü bir cero saldırısı kullanıyor. Kendisini hızla yenileyebilme yeteneğine sahiptir ve bu onunla savaşmayı oldukça zorlaştırır.

Zanpaktosu  Murciélago olan son halini daha önce hiç bir zaman kullanmak zorunda kalmamıştı, ta ki İchigo gelene kadar Soğuk ve hesaplayıcı doğası ve 4 numaralı Espada olarak gücü, ona karşı çıkan herkes için öldürücü bir kombinasyon oluşturuyor.

Ä°lgili resim


7.Gin Ichimaru

Gin trademark smile

Shikai & Bankai:

Shinso / Kamishini no Yari

Yetenekleri:

Bir zamanlar Soul Society’deki 3. Bölümün kaptanıydı ve bundan önce 5. Bölümde Aizen’le de görev yaptı. Aizen'in Ruh Toplumu ile savaş açma planının bir parçası olduğu ortaya çıktı ve Aizen'in tarafına katıldı. 

Onun zanpakto'su Shinso, şehirler de dahil olmak üzere her şeyi tek bir dokunuşla kesebilen uzun bir bıçaklı saldırı. Ancak en korkunç saldırısı, bıçağın toza dönüştüğü Korose'dur. Bu toz insanların vücutlarına ve yaralarına girebilir. Sinsi ve güvenilmez bir rakiptir.

ichimaru gin gif ile ilgili görsel sonucu


6.Kisuke Urahara

Kisuke Urahara smiling, holding his hat

Shikai & Bankai:

Benihime / Kannonbiraki Benihime Aratame

Yetenekleri:

Ichigo'nun evinin yanındaki küçük dükkanın sahibidir ve Shinigami eşyalarını ve icatlarını satar. Bir zamanlar 12. Bölümün kaptanı ve Shinigami Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü'nün kurucusuydu. Düşüncelerini gevşek ve rahat bir tutumun arkasına gizleme eğiliminde olan akıllı bir adam. Oldukça mucit bir insandır.

Urahara birçok savaş tekniğinin ustası ve güçlü bir reiatsu varlığından dolayı savaşta kendini savunabilir. En büyük silahı zanpakto, Benihime. Normalde baston kılıcı görünümünde olan Benihime, rakiplere karşı güçlü enerji saldırıları yapabilir, varlıkları ve eşyaları yeniden yapılandırabilir ve onları yok edebilir.

urahara gif ile ilgili görsel sonucu


5.Nelliel Tu Odelschwanck

Nelliel smiling, kind

Dönüşüm:

Gamuza
 

Yetenekleri:

Eski 3 numaralı Espada, bu Arrancar günlerinin çoğunu çocuksu bir biçimde geçiriyor. Bir velet olarak, sürekli salyası akar  ve diğer arancarın saldırı saldırılarını yutma ve onları geri tükürme yeteneğine sahiptir. Yetişkin formu çok daha tehlikelidir. Sadece başkalarının saldırılarını emmekle kalmayıp, daha da tehlikeli hale getirmek için kendi enerjisini de ekliyor. Ayrıca zanpakto'sunu, gücünü ve reiatsu gücünü büyük ölçüde artıran bir centaur'a dönüşmek için kullanır. En iyi saldırısı,  Lanzador Verde'dir.

Ä°lgili resim


4.Yoruichi Shihoin

yoruichi shihoin ile ilgili görsel sonucu

Shikai & Bankai:

Bilinmiyor / Bilinmiyor
 

Yetenekleri:

Bir zamanlar 2. Bölümün kaptanı ve aynı zamanda Soul Society'nin gizli operasyon biriminin kaptanı olan usta bir dövüş sanatçısıdır. Geçmişi nedeniyle, bıçak ve jilet gibi küçük silahların ustası. Aynı zamanda inanılmaz derecede hızlı ve  vuruş hızını kullanarak tek bir atakta birçok düşmanı yenebilir. Yoruichi, yıldırım şeklini alan ve çok güçlü olduğunu kanıtlayan enerji saldırıları ustasıdır. Zamanının çoğunu küçük bir kara kedi olarak geçirmesine rağmen, bu aldatma ve suikast uzmanının sizi aldatmasına izin vermeyin.

yoruichi shihoin gif ile ilgili görsel sonucu


3.Genryūsai Shigekuni Yamamoto

genryūsai shigekuni yamamoto ile ilgili görsel sonucu

Shikai & Bankai:

Ryujin Jakka / Zanka no Tachi
 

Yetenekleri:

Tüm 13 Tümenin kaptanı ve komutanı, bini aşkın yıldır  bu pozisyonda. Shino Akademisi'ni yaratan usta bir kılıç ustası. Yaşı ve tecrübesi nedeniyle, rakipsiz olan muazzam bir reiatsu gücü biriktirdi. Zanpaktosu Ryujin Jakka, her şeyi küle çevirebilecek inanılmaz güçte bir ateş silahıdır. Soul Society yasasına olan tecrübesi ve inancı onu gücünü ne zaman kullanacağı ve ne zaman kullanmayacağı konusunda bir hayli tecrübe sahibi etti.

Ä°lgili resim


2.Sousuke Aizen

Aizen with a menacing smile, strongest bleach character

Shikai & Bankai:

Kyoka Suigetsu / Bilinmiyor
 

Yetenekleri:

Bölüm 5’in kaptanı olan Aizen, kendisini yardımsever ve kibar bir lider olarak gizlerken, Ruh Toplumu ve 13 Bölüm’e bir saldırı planlayan sakin, duygusal olmayan bir beyefendidir. Aizen, herkesi oyunlarında piyon gibi düşünen birisidir. Reiatsusunu gizlemek için bir pelerin giyiyor, böylece tespit edilmeden gizlice dolaşabiliyor, planlarını gerçekleştirmesini kolaylaştırıyordu.

Zanpakto'su Kyōka Suigetsu, insanların beş duyusunu tamamen hipnotize etme kabiliyetine sahip çok tehlikeli bir silah. Bıçağın formunun serbest bırakıldığını gören herkes büyüsü altındadır ve herhangi bir şeyi yapması veya herhangi birine saldırması için kontrol edilebilir. Soğuk kalbi, keskin zihni ve hipnoz ustalığıyla Aizen, Bleach evreninin en kötü kişisi olduğunu kanıtladı.

aizen gif ile ilgili görsel sonucu


1.Ichigo Kurosaki

Ichigo kurosaki, the strongest bleach character

Shikai & Bankai:

Zangetsu / Tensa Zangetsu
 

Yetenekleri:

Ichigo, dövüş sanatlarında küçük bir çocuk olduğundan beri eğitim aldı. Bu nedenle okul günlerinde yaşadığı birçok kavga, Ichigo'yu doğal bir savaşçı haline getirdi. Belki de en büyük gücü, denediği her şeyden daha hızlı olan yeni teknikleri öğrenme ve ustalaşma becerisidir. Hikaye devam ederken yeni formlar ve güçler geliştiriyor ve en güçlü düşmanları yenmek için her formdan nasıl faydalanabileceğini çabucak buluyor.

Ichigo, güç ve görkemle değil, arkadaşlarına karşı güçlü bir sadakat ve inatçılığıyla, özellikle diğerleri risk altındayken asla yenilgiyi kabul etmeyen birisidir. Zanpaktosu  Zengetsu ile bir savaşçı ve bir kılıç ustası olarak yetenekli olmasına rağmen, en büyük gücü, savaş imkansız görünse de, tehlikeli düşmanları yenmek istemesidir.Ä°lgili resim